Školení TVV Praděd - Jeseníky 12.10 2020 až 14.10 2020
Certifikační školení dle osnov společnosti MikroTiks Latvija - MTCNA
Základní stupeň certifikace - MTCNA
12.-16.10. před navazujícími kursy MTCIPv6 a MTCWE a MTCUME na TVV Praděd Jeseníky
Vážení přátelé, uskuteční se další certifikační školení pro jednotlivé zájemce z Vašich řad, v prostředí krásného vysílače na vrcholu naší druhé nejvyšší hory 1491m.n.m. Toto školení je vysoce přesně zaměřené na vše, co v Mikrotiku můžete očekávat, plné příkladů, řešení a modelových situací. Nebude chybět ani přesný popis všech funkcí Mikrotiku, taktéž se dozvíte něco o fungování sítí a používání doporučené struktury pro jednotlivé druhy sítí a doporučený hardware pro používání systému Mikrotik....

Školení bude zahájeno v 10.00 Informace o místě ubytování a konání najdete ZDE
Čas ukončení školení v středu v 13h, pro ty, kdo jedou ještě ten den, u ostatních není přesně stanoven.

Přehledová mapa ČR (situační mapka)
Přiblížení situace (mapa přiblížení okolí Pradědu)
Přednášející: Kryštof Klíma(KK)

POZOR !!! KAPACITA Z DŮVODŮ NUTNOSTI ZACHOVÁNÍ INDIVIDUÁLNÍHO PŘÍSTUPU VELMI OMEZENA !!!Harmonogram Akce

První den - začátky s Mikrotikem, login, console, winbox commands, napájení RouterBoardů, Změny a úpravy základních nastavení

Firewall a první část QoS (vše o firewallu, filter rule, mangling, NAT, forwarding portů a mnoho dalšího,Queue types, vytváření simple queue)

Druhý den - druhá část QoS (vytváření struktur Queue Tree, doporučená hierarchy pro full duplex a pro half duplex linky, burst limit)

vytváření EoIP, VPN, PPTP, PPPoE (spojení dvou routerů via EoIP,PPTP, tvorba VPN, spojení IPsec)

Třetí den - wireless (vše o kartách a přenosech mezi Mikrotiky, ukázky wireless instalací, VSWR, E.I.R.P vyzářený výkon a mnoho dalšího) 

                      certifikace on-line test společnosti MikroTik MTCNA
Vezměte s sebou jen notebook /RB dostanete od nás ZDARMA v ceně akce :-)!!!/, zkoušejte s námi pravidla a nastavení během školení !!!

Jedinečný čas individuálního přístupu, navíc plný jednotlivého nastavování a samostatných konzultací !!!

Zázemí

Ubytovací kapacita rezervovaná 10 osob. Salonek s kapacitou 25 osob (pro účely semináře omezen maximálně na 10 osob). K dispozici připojení k Internetu.

Očekávaná MAXIMÁLNÍ kapacita tohoto speciálního kurzu je 10 osob !!! V případě převisu poptávky, rozhoduje jako obvykle čas objednání kurzu :-) Proto neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve !!!

Školení bude pořádáno v případě účasti minimálně 1 osoby, tedy nemusíte se obávat, že by pro malý zájem akce neproběhla, v tomto případě měnší počet osob je žádoucí, individuální přístup ke každému studentovi zde je samozřejmostí :-)

KAPACITA JE TENTOKRÁT opravdu pouze maximálně 10 OSOB !!! abychom měli jistotu, že se každému dostane individuálního přístupu.

celé školení zakončeno certtifikačním testem a poté losování o jednodenní individuální konzultaci ve Vaší společnosti v ceně 10000,- zdarma !!! :-)


Ceník

V ceně je pobyt po dobu akce a jednotný pokrm a nápoje během školení !!!
Též je možno zažádat a zarezervovat v případě Vašeho zájmu, ubytování na noc předem (doporučeno hlavně vzdálenějším účastníkům)

Ceny níže uvedené zahrnují účast na semináři, cofee breaky, oběd+1pivo+nealko nápoj k obědu a jsou uvedené za celé školení.
Školení je koncipováno jako třídenní akce, je nutno zakoupit kompletní registraci.Na toto školení jsou poskytovány slevy pro účastníky předchozích školení.

České koruny - CZK

Cena pro včasnou registraci do 10dnů před akcí : 8.000.- CZK za osobu - převodem na účet (bez DPH) - nárok na slevu z ceny pro nové účastníky
Cena pro pozdější registraci školení : 9.000.- CZK za osobu - převodem na účet (bez DPH) - standardní cena

euro - EUR

Cena pro včasnou registraci do 10dnů před akcí : 333 EUR za osobu - převodem na účet (bez DPH) - nárok na slevu z ceny pro nové účastníky
Cena pro pozdější registraci školení : 416.- EUR za osobu - převodem na účet (bez DPH) - standardní cena

částka v EUR je přibližná a je vydána faktura s přepočtem z CZK vůči kursu ČNB v den vydání faktury !
Každý obdrží 1.LICENCI MikroTik !!!!

Certifikovaný konzultant a trainer Kryštof Klíma zajišťuje technickou podporu na produkty MikroTik http://www.dobri.net

Registrace a závazná objednávka:

WIFIPROFI.CZ - OBJEDNÁVKA ŠKOLENÍ (do poznámky přidejte, pokud chcete fakturovat v EUR)

(!!! Zaregistrujte se prosím, bude Vám ve faktuře později započtena sleva, pokud na ní máte nárok !!!)

Informace o školení Vám též ochotně poskytneme na tel. +420 774 331 774 /Kryštof Klíma/
Na Vaši účast se těší certifikovaný trenér Mikrotik Kryštof Klíma(KK)

Smluvní podmínky:

 Objednavatel akceptuje nabídku dodavatele a závazně objednává zařazení účastníka do kurzu. Na základě této objednávky bude objednavateli vystavena zálohová faktura. Objednávku je možné bezplatně písemně stornovat do 5 dnů před termínem školení. Cena školení je smluvní dle zákona 526/90 Sb. Ceny jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní. Pokud bude počet přihlášených účastníků školení menší než minimální počet, vyhrazujeme si právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci o tom budou včas informováni.Centrální registr dlužníků České republiky
2016 Kryštof Klíma. All rights reserved, Created by DesignPark